niedziela, 18 marca 2012

Stosikowo 6/2012- książki wygrane. I wynurzenia prywatne.

W dzisiejszym stosie chcę Wam pokazać książki wygrane na Waszych blogach. Część z tych książek przywędrowała do mnie już jakiś czas temu. Czekałam aż się uzbiera stosik wart pokazania.
Znacie te pozycje? Czytaliście? Polecacie?

***************************************
Trochę życie mnie ostatnio przygnębia. Dopadło mnie przesilenie wiosenne i masa różnego rodzaju trudności. Miałam chwilę zwątpienia- rozmyślałam nad zawieszeniem działalności blogowej. Jednak jedna z Was pomogła odegnać te czarne myśli. Przecież kocham czytanie- i tak bym to robiła dalej, nawet gdybym przestała pisać. Szkoda zaprzepaścić ten ostatni rok prowadzenia bloga. Dlatego wbrew wszystkiemu będę tutaj trwała.:)

Pilnie nadrabiam zaległości w pisaniu. Spodziewajcie się kilku nowych recenzji w nadchodzącym tygodniu. Oraz intensywnie myślę nad nowym konkursem dla Was.
Cudowna wiosenne pogoda dodała mi chęci do życia:)

12 komentarzy:

 1. W chwilach wątpliwości czy warto dalej prowadzić bloga chyba najlepiej jest dać sobie trochę wytchnienia od niego. Dać czas na zatęsknienie za nim, ale bez drastycznych posunięć typu usuwanie/zawieszanie pisania. :) Szkoda tracić coś w co się włożyło tyle pracy. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie poddawaj się! I podpisuję się pod Ewą - dobrze to wszystko ujęła :)
  A stosik przepiękny :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko w życiu jest po coś... Z tego , co się dzieje złego w naszym życiu trzeba wysnuwać wnioski i ... do przodu. :-) Każdy kolejny dzień może być piękny. Trzymaj się cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też mnie czasem dopada taki stan - nie wyrabiam się w pracy, w domu, w głowie kłębi się zbyt wiele myśli, bo nie ze wszystkim sobie radzę... ale przecież Nasze blogi to Nasze odskocznie! Pisząc bloga relaksujemy się, ogradzamy od rzeczywistości, mamy czas tylko dla siebie :)
  Kilka chwil zwątpienia nie może przekreślić mieszęcy pracy. Pamiętaj też o tym, że po drugiej stronie Sieci czekają na Ciebie czytelnicy i życzliwi Ci ludzie.
  Nawet jak nie zawsze jest ten czas na pisanie to bądź z nami duchem :) a wpadaj tutaj tylko w wolnych chwilach (by nie czuć też przymusu).
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Stosik ciekawy, więc na pewno miło spędzisz przy nim czas. A chwilową chandrą się nie przejmuj. Czasami każdego takie myśli nachodzą. Trochę czekolady, wiosenne słoneczko, spotkanie ze znajomymi i znowu wszystko się ułoży:))
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że podjęłaś taką decyzję :), że zostajesz z Nami..w tym wspaniałym blogowym świecie książek :) Mam nadzieję, że niedługo w Twoim życiu pojawi się piękne, trwające w nieskończoność Słońce i przepędzi wszelkie ciemne chmury..trzymam za te słoneczne dni kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciesze się, że jednak zostajesz ;*
  Polecam "Poduszkę w różowe słonie" - świetna ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Popieram moje poprzedniczki. Bardzo się cieszę, że postanowiłaś dalej prowadzić tego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uszka do góry, odpocznij i bloguj dalej, z książek nic nie znam, tylko Beręsewicza, ale z innych książek - bardzo miło pisze- dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 10. Prowadzenie bloga to sama przyjemność :) można się odstresować po całych monotonnych dniach. I jacy fajni ludzie tutaj są :) Miło, że zostajesz :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Czekam na "Poduszkę w różowe słonie" :) Bardzo fajny stosik, życzę Ci przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 12. Śliczny stosik, miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...