sobota, 31 grudnia 2011

Małe podsumowanie.

Koniec roku skłania do różnego rodzaju podsumowań. Chcę podsumować rok 2011 pod względem czytelniczym.


Udało mi się przeczytać 78 książek , natomiast 5 mam w trakcie czytania. Może nie jest to wynik imponujący-ale ja i tak jestem zadowolona. Nigdy wcześniej nie prowadziłam tego rodzaju statystyk. Dlatego nie wiem czy w poprzednich latach było więcej czy mniej. Przynajmniej za rok będę miała jakieś porównanie. :)
Jestem trochę zła , że nie udało mi się przeczytać zaplanowanej liczby książek. Niestety miało na to wpływ wiele niezależnych ode mnie czynników -praca,przeprowadzki,kłopoty różnego rodzaju.... Może za rok uda mi się zrealizować plany czytelnicze w 100%. Zresztą to przecież nie o liczby chodzi , ale o przyjemność , o fun i magie czytania!!! A to niezmiennie nadal mnie kręci :P


Największy sukces roku 2011- założenie bloga z recenzjami. Jestem z tego bardzo dumna. Nosiłam się z tym zamiarem już od dłuższego czasu, ale ciągle brakowało mi odwagi i wiary w swoje siły. Wiem ,że jeszcze wiele mi brakuje do przyzwoitego poziomu... Ale ciągle rozwijam swoje zdolności. Mam nadzieje ,że z czasem będzie tylko lepiej.:) I ,że będziecie nadal mnie odwiedzać:) Troszkę zaniedbałam ostatnio bloga , ale w Nowym Roku ruszam z nowymi recenzjami :P


Nie będzie rankingu najlepszej i najgorszej książki. Zbyt trudno się zdecydować...


W kolejnym wpisie chcę wam przedstawić plany czytelnicze na rok 2012.:)


Kochane Czytelniczki i Czytelnicy życzę wam wszystkiego co najlepsze!!!! Aby pasja czytania nigdy Was nie opuściła :P Udanego Sylwestra!!!

8 komentarzy:

 1. :)))
  Wszystkiego Naj Naj w nadchodzącym NOWYM ROKU:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepsze noworoczne życzenia!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzajemnie! Szampańskiej zabawy i wszystkiego książkowego w Nowym Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach i mnie u Ciebie też jakiś czas nie było!

  Dziękuję Ci serdecznie za odwiedziny oraz za życzenia. Ja Tobie również składam najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzącego Nowego 2012 Roku! Zdrowia, szczęścia, pomyślności, miłości i spełnienia marzeń!

  OdpowiedzUsuń
 5. spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. no to szalonego nowego roku!! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego naj i czekamy na plany na nowy rok...

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny wynik! Oby tak dalej albo lepiej! :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...