środa, 3 września 2014

Come back nr 2 - czyli jak wrócić po ponad 1,5 rocznej przerwie.

Come back nr 2 - czyli jak wrócić po ponad 1,5 rocznej przerwie...
Czy ktoś jeszcze mnie pamięta? Czy ktoś jeszcze tutaj zagląda?
Nie było mnie w blogosferze ponad 1,5 roku. Trochę więcej niż obecnie ma moja córcia. Amelia skończyła 17 miesięcy a ja przez cały ten czas pogrążałam się w macierzyństwie. Bezgranicznie,totalnie, na całego czyli mama na 100%... Zupełnie zapomniałam o sobie,o swoich pasjach,o dbaniu o siebie. Jasne coś tam czytałam ale nie było tego wiele. Teraz pora aby zmienić swoje nudne życie kury domowej,matki i żony. :0 Zaczęło mi brakować czegoś co byłoby tylko moje,co sprawiałoby radość. Stąd myśl o reaktywacji bloga. Mam zamiar pisac o wszystkim- o książkach,lekturach dla maluszkach,dzieciach ogólnie,o macierzyństwie bez lukru, o gotowaniu. Taki totalny misz masz .
To co ktoś jeszcze do mnie zagląda?
Na koniec Amelka czyli cały mój świat zamknięty w jednej małej osóbce.
P.s. Wiecie że moj poprzedni post o powrocie z czerwca 2013 został wyświetlony 1351 razy??!! Więc chyba jednak tutaj zaglądacie..

14 komentarzy:

 1. Witamy :) Amelka cudowna, możesz ją ucałować od ciotek z blogosfery :) Ja właśnie oczekuję małej Hani, także domyślam się o czym piszesz mówiąc cały świat w jednej osobie :) Wracaj, Amelka z chęcią podzieli się mamą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witamy w blogosferze ponownie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj z powrotem;))) Mam nadzieję, że podzielisz się z nami wszystkimi urokami macierzyństwa;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaglądamy :)
  Śliczna córeczka! Mały słodziak :)
  Wcale się nie dziwię, że chcesz znowu mieć coś "swojego". Bycie mamą na pewno zmienia nam życie o 180 stopni i sprawia, że mamy inne priorytety. Z czasem jednak uświadamiamy sobie, że nasza rola życiowa nie ogranicza się do bycia matką, nadal jesteśmy SOBĄ i mamy prawo do samorealizacji i prywatnych przyjemności. Dobrze mówię, nie?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaglądamy :) od dłuższego czasu zastanawiałam się kiedy wrócisz. Dobrze że chcesz zmienić i rozszerzyć tematykę bloga, ja zrobiłam tak samo, od niespełna roku piszę nie tylko recenzje książek, ale i zamieszczam trochę przepisów, zdjęć z różnych dziedzin i piszę szerzej, dobrze mi z tym. Jestem ciekawa nowych wpisów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z pewnością taki powrót to nic prostego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Congratulations on your article, it was very helpful and successful. 43f349f8363319ba095563084409ef1e
  sms onay
  website kurma
  numara onay

  OdpowiedzUsuń
 8. Thank you for your explanation, very good content. 1ec761e840de414eab0c62dd49ad02be
  define dedektörü

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...